| |
RÓLUNK GENERÁLKIVITELEZÉS IPARI PADLÓ | BETONÚT REFERENCIÁK KAPCSOLAT
Cégvezetés
Kivitelezés
Pénzügy
Logisztika
Marketing
Vállalkozás
Vissza
Központi iroda
Cím:
H-6000 Kecskemét Garay u. 11.,GPS-koordináták: 46.8917327, 19.6959979
Telefon:
+36 76/508-211
Fax:
+36 76/416-658
Email:
info@verbau.hu
Verbau Románia S.R.L.
Cím:
RO-400246. Cluj-Napoca, Str. Maramuresului nr.46. ap.5
Telefon:
+ 40 264 436 985
Fax:
+ 40 264 436 981
Email:
office@verbau.ro

VER BAU Románia >>

A google térképhez klikkeljen a városra!

Versegi János
tulajdonos - ügyvezető 
versegi.janos@verbau.hu
30/955-9089
Weninger Richárd
ügyvezető 
weninger.richard@verbau.hu
30/922-5576
Hinkel Éva
ügyvezetői asszisztens 
hinkel.eva@verbau.hu
30/648-3900
Varga Alexandra
ügyvezetői asszisztens 
varga.alexandra@verbau.hu
70/967-3830

Nemes Henriett
főkönyvelő 
nemes.henriett@verbau.hu
30/456-1854
Balogh Mária
gazdasági manager 
balogh.maria@verbau.hu
30/565-6593
Fejősné Versegi Zsuzsa
gazdasági főelőadó 
versegi.zsuzsa@verbau.hu
30/915-1025
Versegi Ádám
marketing manager 
versegi.adam@verbau.hu
30/408-8856
Kiss Ildikó
könyvelő 
kiss.ildiko@verbau.hu
70/967-3837

Reiger László
vállalkozási főmérnök 
reiger.laszlo@verbau.hu
30/565-6624
Somlai Péter
vállalkozás vezető 
somlai.peter@verbau.hu
30/251-3620
Halasi Hedvig
előkészítő mérnök 
halasi.hedvig@verbau.hu
30/528-9077
Hatvani Árpád
előkészítő mérnök 
hatvani.arpad@verbau.hu
30/416-0593
K. Szabó Árpád
műszaki előkészítő 
k.szabo.arpad@verbau.hu
30/978-4454
Nagy Tímea
előkészítő mérnök 
nagy.timea@verbau.hu
30/617-6151

Szerényi Tibor
főépítésvezető 
szerenyi.tibor@verbau.hu
30/515-7450
Szappanos Lajos
előkészítő mérnök / beszerzés 
szappanos.lajos@verbau.hu
30/683-5484
Pataki Dóra
műszaki előkészítő 
pataki.dora@verbau.hu
70/967-3836
Verebes Árpád
építésvezető 
verebes.arpad@verbau.hu
70/397-2114
Nagy Szabolcs
építésvezető 
nagy.szabolcs@verbau.hu
30/281-4452
Vén Róbert
építésvezető 
ven.robert@verbau.hu
30/448-0489
Cséplő Attila
építésvezető 
cseplo.attila@verbau.hu
70/967-3838
ifj. Versegi János
építésvezető 
janos.versegi@verbau.hu
30/3933827
Bende Tamás
művezető 
bende.tamas@verbau.hu
70/967-3998
Milošev Denis
junior építésvezető 
milosev.denis@verbau.hu
30/648-7466
Dobos Ferenc
projektvezető 
dobos.ferenc@verbau.hu
20/944-1017
Tóth Béla
építésvezető 
toth.bela@verbau.hu
20/289-2124
Csehi Lóránt
főépítésvezető 
csehi.lorant@verbau.hu
20/943-1788
Hajnal Norbert
építésvezető 
hajnal.norbert@verbau.hu
30/646-0508

Sipos László
Főépítésvezető 
sipos.laszlo@verbau.hu
30/349-4234
Szilvási István
vállalkozás vezető 
szilvasi.istvan@verbau.hu
30/415-9688
Németh Anita
műszaki előkészítő 
nemeth.anita@verbau.hu
30/565-6557
Kardos Róbert
építésvezető 
kardos.robert@verbau.hu
30/606-3828
Kovács László
építésvezető 
kovacs.laszlo@verbau.hu
30/290-7426
ifj. Ágoston Béla
építésvezető 
-
30/606-3824
Kósa Brigitta
termelési adminisztrátor 
kosa.brigitta@verbau.hu
30/606-4728

Fehér Csaba
logisztikai vezető 
feher.csaba@verbau.hu
30/606-3832
Dobos Pál
anyagbeszerző 
dobos.pal@verbau.hu
30/606-3830
Nagy Zsolt
telephelyvezető 
nagy.zsolt@verbau.hu
30/372-1398
Gebeiné Kanyó Edina
logisztikai asszisztens 
kanyo.edina@verbau.hu
70/967-5652
Fejős László
anyagbeszerző 
-
30/944-1883
 
Stabilan az élvonalban.