| |
RÓLUNK GENERÁLKIVITELEZÉS IPARI PADLÓ | BETONÚT REFERENCIÁK KAPCSOLAT
Cégvezetés
Kivitelezés
Pénzügy
Logisztika
Marketing
Vállalkozás
Szerkezetépítés
Vissza
Központi iroda
Cím:
H-6000 Kecskemét Garay u. 11.,GPS-koordináták: 46.8917327, 19.6959979
Telefon:
+36 76/508-211
Fax:
+36 76/416-658
Email:
info@verbau.hu


A google térképhez klikkeljen a városra!

Weninger Richárd
ügyvezető 
weninger.richard@verbau.hu
30/922-5576
Kósa Vivien
ügyvezetői asszisztens  
kosa.vivien@verbau.hu
30/684-9045
Dr. Weninger András
ügyvezető 
dr.weninger.andras@verbau.hu
20/592-4986
Kósa Dorina
PR, Marketing manager  
kosa.dorina@verbau.hu
30/565-6557

Gál Róbert
gazdasági vezető 
gal.robert@verbau.hu
20/241-8801
Nemes Henriett
főkönyvelő 
nemes.henriett@verbau.hu
30/456-1854
Stelzner Emese
pénzügyi referens 
stelzner.emese@verbau.hu
30/944 3742
Tarjányi Éva
HR vezető 
tarjanyi.eva@verbau.hu
30/336-1230
Scherer Gabriella
könyvelő 
scherer.gabriella@verbau.hu
20/362-5664

Hinkel Éva
projekt referens 
hinkel.eva@verbau.hu
30/648-3900
Hatvani Árpád
előkészítő mérnök 
hatvani.arpad@verbau.hu
30/416-0593
K. Szabó Árpád
műszaki előkészítő 
k.szabo.arpad@verbau.hu
30/376-9139
Merza Benedek
előkészítő mérnök 
merza.benedek@verbau.hu
30/018-3851
Pajor Zsófia
vállalkozás vezető 
pajor.zsofia@verbau.hu
20/235-2629

Vizi Dénes
junior építésvezető 
vizi.denes@verbau.hu
30/6487466
Erdős Árpád
projektvezető 
erdos.arpad@verbau.hu
30/1119527
Szappanos Lajos
előkészítő mérnök / beszerzés 
szappanos.lajos@verbau.hu
30/683-5484
Biczók László
épületgépész szakági vezető 
biczok.laszlo@verbau.hu
20/371-8085
Verebes Árpád
senior építésvezető 
verebes.arpad@verbau.hu
70/397-2114
Vén Róbert
senior építésvezető 
ven.robert@verbau.hu
30/448-0489
Hajnal Norbert
senior építésvezető 
hajnal.norbert@verbau.hu
30/646-0508
Orbán Evelin
projekt adminisztrátor   
orban.evelin@verbau.hu
30/200-2942

Szilvási István
vállalkozási vezető 
szilvasi.istvan@verbau.hu
30/415-9688
Kocsis-Antal Éva
műszaki előkészítő 
antal.eva@verbau.hu
30/018-9059
Kardos Róbert
építésvezető 
kardos.robert@verbau.hu
30/606-3828
Poór Tünde
irodai asszisztens 
poor.tunde@verbau.hu
30/334-3740
ifj. Ágoston Béla
építésvezető 
agoston.bela@verbau.hu
30/606-3824
Lőrincz Viktor
művezető 
lorinc.viktor@verbau.hu
30/0823659
Kaszala Attila
termelési koordinátor 
kaszala.attila@verbau.hu
30/018-9061

Fehér Csaba
logisztikai vezető 
feher.csaba@verbau.hu
30/606-3832
Gebeiné Kanyó Edina
logisztikai asszisztens 
kanyo.edina@verbau.hu
70/967-5652
Szántó-Virág Zsófia
anyaggazdálkodási adminisztátor 
virag.zsofia@verbau.hu
70/967-3830
Dobos Pál
anyaggazdálkodási vezető 
dobos.pal@verbau.hu
30/606-3830

Lengyel Imre
szerkezetépítő divízió vezető 
lengyel.imre@verbau.hu
30/925-1261
Bednár Dániel
építésvezető 
bednar.daniel@verbau.hu
30/018-3852
Stabilan az élvonalban.