| |
RÓLUNK GENERÁLKIVITELEZÉS IPARI PADLÓ | BETONÚT REFERENCIÁK KAPCSOLAT
Cégvezetés
Kivitelezés
Pénzügy
Logisztika
Marketing
Vállalkozás
Szerkezetépítés
Vissza
Központi iroda
Cím:
H-6000 Kecskemét Garay u. 11.,GPS-koordináták: 46.8917327, 19.6959979
Telefon:
+36 76/508-211
Fax:
+36 76/416-658
Email:
info@verbau.hu
Verbau Románia S.R.L.
Cím:
RO-400246. Cluj-Napoca, Str. Maramuresului nr.46. ap.5
Telefon:
+ 40 264 436 985
Fax:
+ 40 264 436 981
Email:
office@verbau.ro

VER BAU Románia >>

A google térképhez klikkeljen a városra!

Weninger Richárd
ügyvezető 
weninger.richard@verbau.hu
30/922-5576
Kósa Dorina
ügyvezetői asszisztens 
kosa.dorina@verbau.hu
30/684-9045
Dr. Weninger András
ügyvezető 
dr.weninger.andras@verbau.hu
20/592-4986
Poór Tünde
irodai asszisztens 
poor.tunde@verbau.hu
30/334-3740

Gál Róbert
gazdasági vezető 
gal.robert@verbau.hu
20/241-8801
Nemes Henriett
főkönyvelő 
nemes.henriett@verbau.hu
30/456-1854
Szakolczay Klaudia
pénzügyi referens 
szakolczai.klaudia@verbau.hu
20/362-5664
Stelzner Emese
pénzügyi referens 
stelzner.emese@verbau.hu
30/944 3742
Máténé Kiss Ildikó
könyvelő 
kiss.ildiko@verbau.hu
70/967-3837
Varga Alexandra
gazdasági referens 
varga.alexandra@verbau.hu
30/5656-557

Somlai Péter
vállalkozás vezető 
somlai.peter@verbau.hu
30/251-3620
Reiger László
vállalkozási főmérnök 
reiger.laszlo@verbau.hu
30/565-6624
Hinkel Éva
projekt referens 
hinkel.eva@verbau.hu
30/648-3900
Hatvani Árpád
előkészítő mérnök 
hatvani.arpad@verbau.hu
30/416-0593
K. Szabó Árpád
műszaki előkészítő 
k.szabo.arpad@verbau.hu
30/978-4454
Ruzsics Tünde
előkészítő mérnök 
ruzsics.tunde@verbau.hu
30/528-9077
Merza Benedek
előkészítő mérnök 
merza.benedek@verbau.hu
30/018-3851
Pajor Zsófia
projektmérnök 
pajor.zsofia@verbau.hu
20/235-2629

Fellegi András
termelési vezető 
fellegi.andras@verbau.hu
70/708-1180
Szappanos Lajos
előkészítő mérnök / beszerzés 
szappanos.lajos@verbau.hu
30/683-5484
Biczók László
épületgépész szakági vezető 
biczok.laszlo@verbau.hu
20/371-8085
Verebes Árpád
senior építésvezető 
verebes.arpad@verbau.hu
70/397-2114
Nagy Szabolcs
senior építésvezető 
nagy.szabolcs@verbau.hu
30/281-4452
Vén Róbert
senior építésvezető 
ven.robert@verbau.hu
30/448-0489
Hajnal Norbert
senior építésvezető 
hajnal.norbert@verbau.hu
30/646-0508
Cséplő Attila
építésvezető 
cseplo.attila@verbau.hu
70/967-3838
Milošev Denis
építésvezető 
milosev.denis@verbau.hu
30/648-7466
Orbán Evelin
projekt adminisztrátor   
orban.evelin@verbau.hu
30/200-2942

Sipos László
Főépítésvezető 
sipos.laszlo@verbau.hu
30/349-4234
Benke Katalin
termelési asszisztens 
benke.katalin@verbau.hu
30/606-4728
Szilvási István
vállalkozási vezető 
szilvasi.istvan@verbau.hu
30/415-9688
Kardos Róbert
építésvezető 
kardos.robert@verbau.hu
30/606-3828
Kása Krisztián
építésvezető 
kasa.krisztian@verbau.hu
20/244-7438
ifj. Ágoston Béla
építésvezető 
agoston.bela@verbau.hu
30/606-3824
Tóbiás Károly
termelési koordinátor 
tobias.karoly@verbau.hu
70/319-2040

Fehér Csaba
logisztikai vezető 
feher.csaba@verbau.hu
30/606-3832
Gebeiné Kanyó Edina
logisztikai asszisztens 
kanyo.edina@verbau.hu
70/967-5652
Dobos Pál
anyaggazdálkodási vezető 
dobos.pal@verbau.hu
30/606-3830
Nagy Zsolt
telephelyvezető 
nagy.zsolt@verbau.hu
30/372-1398
Meggyes Tünde
adminisztrátor 
meggyes.tunde@verbau.hu
30/200-2969
Fejős László
anyagbeszerző 
-
30/944-1883

Lengyel Imre
szerkezetépítő divízió vezető 
lengyel.imre@verbau.hu
30/925-1261
Szántó-Virág Zsófia
termelési asszisztens 
virag.zsofia@verbau.hu
70/967-3830
Bednár Dániel
junior építésvezető 
bednar.daniel@verbau.hu
30/018-3852
Mihály Ábel
művezető 
mihaly.abel@verbau.hu
30/944-3796
Nagy Milán
művezető 
nagy.milan@verbau.hu
30/018-3847
Stabilan az élvonalban.